Yazılım Genel Özellikleri
E-ticaret sistemi, gelişmiş özellikleri ve basit kullanım arayüzü ile e-ticaret süreçlerinizi kolaylaştıracak tüm ihtiyaçlarınızı bir bütün olarak size sunar.

Kullanımı Kolay Gelişmiş Özellikler
İşletmeler için rekabet yöntemi esneklik ve verimliliktir. E-Ticaret Destek Sanal Mağaza altyapısı, gelişen teknolojiler ile sürekli kendini bu rekabet için yeniler ve biriktirdiği her tecrübeyi e-ticaret yazılımına aktararak profesyonel araçlar sağlar.
- 100’lerce yazılım özelliği
- İhtyacınız olan tüm modül ve bileşenler
- Ücretsiz kullanım ve e-ticaret eğitimleri

Güvenli Altyapı
Satış süreçlerinizde dikkat etmeniz gereken önemli konulardan biri de güvenli e-ticaret altyapısıdır. Kredi kartı ile yapılan işlemlerin güvenliği ve e-ticaret sitenizin güvenliği IdeaSoft ekibi tarafından sağlanır. Böylece müşterileriniz e-ticaret sitenizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir.
- 256-Bit SSL sertifikası
- Site ve veri güvenliği
- 7/24 Monitör edilen sunucu altyapısı

Tasarım Seçenekleri
140’dan fazla tasarım seçeneği içinden size en uygun stil ve renk tonlarını içeren tasarımı seçebilir, düzenleyebilir veya kendi kişisel tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. E-ticaret Destek, kodlama bilgisine sahip olmasanız da düzenleyebileceğiniz akıllı telefonlar ve tabletler ile uyumlu dinamik bir tasarım altyapısı sunar.
- 140+ farklı stil ve tasarım seçeneği
- Tasarım kişiselleştirme ve düzenleme
- Tasarım editörü ile HTML ve CSS düzenleme

Ödeme Altyapıları
E-ticaret Paketlerimiz, müşterilerinize sipariş aşamasında birden çok ödeme yöntemleri sunmanıza imkan tanır. Tüm banka altyapıları ile entegre çalışır ve alternatif ödeme seçeneklerini destekler. Sitenizde 10’u aşkın ödeme seçeneği sunabilmenize olanak sağlar.
- Tüm banka sanal POS altyapıları
- PayU, iPara, Iyzico, PayPal entegrasyonları
- Havale/EFT ve Mail order

Müşteri Hizmetleri ve Destek
E-Ticaret Destek müşteri hizmetleri ve teknik destek departmanı size üst düzey bir e-ticaret deneyimi sunar. Müşteri temsilcilerimiz devamlı sizlerle iletişim halinde olur. Uzman destek ekibimize ise destek hattından veya yardım panelinden ulaşabilirsiniz.
- Sınırsız telefon desteği
- Kullanım kılavuzu ve konu anlatımları
- Modül konu anlatım videoları
- E-Ticaret Destek Ticket Sistemi

Müşteri hizmetleri ve destek sistemi
Ücretsiz E-Ticaret Eğitimleri
Eğitim salonumuzda her hafta düzenlenen ücretsiz e-ticaret eğitimlerine katılabilirsiniz. Yönetim paneli kullanımının yanı sıra dijital pazarlama teknikleri ile satışa yönelik tüm eğitimlerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
- Yönetim paneli eğitimleri
- E-ticaret süreçleri ile ilgili eğitimler
- Dijital pazarlama eğitimleri

Arama Motoru Optimizasyonu
Akıllı e-ticaret paketi sürekli gelişen ve değişen arama motoru yeniliklerini takip eder ve güncellemeler ile sisteminize uygular. Yeni konular, eksik ve gözden kaçırdığınız noktalar uzman destek ekibimiz tarafından sizlere bildirilir.
- Gelişmiş SEO Araçları
- Google servisleri ile entegrasyonlar

Demo Talebi

Biz Sizi Arayalım

x

Kodu Giriniz

Kodu Yenile
E-ticaretDestek.com Footer

Copyright © 2020 e-ticaretdestek.com Tüm hakları saklıdır.

3XCode